R. W. Seton-Watson D. Litt: The rise of nationality in the Balkans. London, 1917., Constable and Company, VIII+308+4 p.+IV (kihajtható térképek, egy színes) t. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.