Dr. Kiss Áron - Mayer Miksa: Vezérkönyv a népiskolai történettanításhoz egyszersmind bevezetés a történettudományba. Bp., 1882, k.n., 414 p. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel és szakadt borítóban.