16679.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Wilhelm Mrazek-Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. 1718-1864. Österreichischeres Museum für angewandte Kunst - Katalog Neue Folge Nr. 3. Wien, én., Österreichischer Bundesverlag. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. +Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung. Wien, 1979., Selbstverlag Waltraud Neuwirth. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.