Plinius Caecilius Secundus: Epistolae et panegyricus. Lipsiae, 1741, M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~1000016/Plinius-Caecilius-Secundus-Epistolae-et-panegyricus-Lipsiae-1741-Maur-Geor-Weidmann-Kiadoi-b~II2245623
2245623
17408
379
Books: Other languages
Beschreibung: Plinius Caecilius Secundus: Epistolae et panegyricus. Lipsiae, 1741, Maur. Geor. Weidmann. Kiadói bőr kötésben, sérült gerinccel, kopottas állapotban, festett lapélekkel.
: kozár_edit