11129. 378. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF
0 HUF
Zsolnay retro porcelán bögrék, 4 db, fehér mázas, arany szegéllyel, jelzett, egészen apró lepattanásokkal, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cmx3
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert