11144. 378. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán csészék (6db), hozzá tartozó aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, lepattanásokkal, d: 15 cm, csésze m: 6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert