Kis porcelán csésze csészealjjal, kézzel festett, jelzett, kis kopásny... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Kis-porcelan-csesze-cseszealjjal-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-10-cm-m-4-5~II2227923
2227923
11201
378
3400
Beschreibung: Kis porcelán csésze csészealjjal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10 cm, m: 4,5 cm
: tánczos_gábor