Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett jelzett, kis kopással, +... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Herendi-Viktoria-mintas-talka-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-plus-jelzett-szallodai-porce~II2233461
2233461
11101
378
Beschreibung: Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett jelzett, kis kopással, + jelzett szállodai porcelán tányér. d: 14 cm
: tánczos_gábor