11211. 378. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Ázsiai porcelán tégely, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4x7 cm + Ezüstözött bronz dobozka, porcelán tetővel, kopásokkal 4x4x2,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor