Komlós kerámia fiú és lányka pár. Mázas, jelzett. Talapzat sérült és j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/Komlos-keramia-fiu-es-lanyka-par-Mazas-jelzett-Talapzat-serult-es-javitott-23-cm~II2233649
2233649
11045
378
Art-ceramics
Beschreibung: Komlós kerámia fiú és lányka pár. Mázas, jelzett. Talapzat sérült és javított. 23 cm
: scanner