Ausztria 1933. "INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG WIEN 1933 (... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~2000014/Ausztria-1933-INTERNATIONALE-POSTWERTZEICHEN-AUSSTELLUNG-WIEN-1933-Nemzetkozi-Postabelyeg-Kial~II2234206
2234206
31231
378
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: Ausztria 1933. "INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG WIEN 1933 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Bécs 1933)" egyoldalas, peremén jelzett, aranyozott Ag plakett, hátoldalon gravírozva "ALEX. TUROCZI BUDAPEST UNGARN". Szign.: L. Hesshaimer - R. Placht (44,84g/0.900/43x39mm) T:1- kopott aranyozás
: ttg