13474.
378. Gelaufene Fernauktion
Plakat
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
A Ludas Matyi rajzfilm, Dargay Attila illusztrációi után készült poszter szerű tapéta, használt, helyenként foltos, sérült és ragad, össz. 9 db, kb. 65,5x96,5 cm