13139.
378. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Tóth Aladár és Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei. Bp., Győző Andor. Szabolcsi Bence által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadó egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.