13141.
378. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Falk Géza: Csajkovszkij különös élete. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.