Kogutowicz Károly-Márton Béla: Kereskedelmi iskolai atlasz. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói papírkötésben, sérült és hiányos gerinccel és borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.