cca 1900-1920 Csikfalvi és mindszenti Nagy család nemesi címere. Olaj,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500033/cca-1900-1920-Csikfalvi-es-mindszenti-Nagy-csalad-nemesi-cimere-Olaj-karton-kisse-serult-fa~II2232129
2232129
12226
378
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: cca 1900-1920 Csikfalvi és mindszenti Nagy család nemesi címere. Olaj, karton, kissé sérült fa keretben, 45×34 cm
: kozár_edit