Calderoni és Társa Budapest távcső, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Calderoni-es-Tarsa-Budapest-tavcso-kopasnyomokkal-kisebb-serulesekkel-10C3978-5-cm~II2235130
2235130
11740
378
Flea Market
Beschreibung: Calderoni és Társa Budapest távcső, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 10×8,5 cm
: karap_norbert