1913-1914 Új Idők. XX. évf. 1. köt. 1913. okt - március. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner, kissé kopott félvászon-kötésben, számos illusztrációval, köztük térképekkel is, 6+700+8 p.