19158. 378. Gelaufene Fernauktion Juwelen
42 000 HUF
0 HUF
Arany (Au) 14K zsebóra, jelzett, vésett tokkal, kopott zománccal, horpadással, üveglap nélkül, működőképes állapotban, tokban d: 30 mm, bruttó: 20,66g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert