Sztaskó Gyula (1923-1998): Kárpátaljai táj. Akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sztasko-Gyula-1923-1998-Karpataljai-taj-Akvarell-papir-jelzett-jobb-felso-sarkaban-kis~II2230195
2230195
10365
378
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Sztaskó Gyula (1923-1998): Kárpátaljai táj. Akvarell, papír, jelzett, jobb felső sarkában kissé sérült, 15×37 cm
: kh