Radnay József (1896-1963): Házudvar virágos kerttel. Olaj, karton, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Radnay-Jozsef-1896-1963-Hazudvar-viragos-kerttel-Olaj-karton-jelzett-keretben-39C39750-cm~II1937057
1937057
10310
378
38000
Beschreibung: Radnay József (1896-1963): Házudvar virágos kerttel. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×50 cm
: turóczi_márk