Püspöky István (1950-2018). Cím nélkül. Computer print. Jelzett. Üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Puspoky-Istvan-1950-2018-Cim-nelkul-Computer-print-Jelzett-Uveg-klipsz-keretben-15x12-~II2234795
2234795
10306
378
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Püspöky István (1950-2018). Cím nélkül. Computer print. Jelzett. Üveg klipsz keretben. 15x12 cm
: karap_norbert