Olvashatatlan jelzéssel: 2 db mű: Varasd. Akvarell, papír üvegezett fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-2-db-mu-Varasd-Akvarell-papir-uvegezett-fa-keretben-7x11-cm~II2202622
2202622
10494
378
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: 2 db mű: Varasd. Akvarell, papír üvegezett fa keretben, 7x11 cm
: karap_norbert