Nyilasi Tibor (1936-): Paris Street Market. Litográfia, papír. Művészp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nyilasi-Tibor-1936-Paris-Street-Market-Litografia-papir-Muveszpeldany-Artists-proof-K~II2230365
2230365
10281
378
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Nyilasi Tibor (1936-): Paris Street Market. Litográfia, papír. Művészpéldány Artist's proof. Keretben. 41,5×56,5 cm
: scanner