Muzsnay Ákos (1945-): Az utolsó villamos. Rézkarc, papír. Jelzett és datált (Muzsnay Ákos 1977), művészpéldány: E.A. X/XV. Lap szélén paszpartúzás (ragasztás) nyomaival. 28,5x41,5 cm