Mogyorósi István (?-): Őszi szántás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mogyorosi-Istvan-Oszi-szantas-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-C3~II2206651
2206651
10263
378
Beschreibung: Mogyorósi István (?-): Őszi szántás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a festő kecskeméti címével, 60x80 cm
: kozár_edit