Launily jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. 18x23 cm Keretben. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Launily-jelzessel-Oszi-taj-Olaj-vaszon-18x23-cm-Keretben~II2214617
2214617
10236
378
Beschreibung: Launily jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. 18x23 cm Keretben.
: kozár_edit