Kórusz József (1927-2010): Gyümölcsök. Rézkarc, papír, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Korusz-Jozsef-1927-2010-Gyumolcsok-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-aranyozott-fa-ker~II2232932
2232932
10218
378
Beschreibung: Kórusz József (1927-2010): Gyümölcsök. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, aranyozott fa keretben, 30×43 cm
: scanner