Koleszár György (?-?): Pálinkafőzés, Zala. Olaj, farost, jelzett. Dísz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Koleszar-Gyorgy-Palinkafozes-Zala-Olaj-farost-jelzett-Diszes-reprezentativ-fa-ke~II2167184
2167184
10206
378
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Koleszár György (?-?): Pálinkafőzés, Zala. Olaj, farost, jelzett. Díszes, reprezentatív fa keretben, 45×62 cm
: kozár_edit