Keleti Jenő (1920-1998): Enteriőr. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Keleti-Jeno-1920-1998-Enterior-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat-cimk~II2232331
2232331
10191
378
14000
Beschreibung: Keleti Jenő (1920-1998): Enteriőr. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm
: kozár_edit