Katona jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, farost, fa keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Katona-jelzessel-Hegyvideki-to-vitorlasokkal-Olaj-farost-fa-keretben-58x90-cm~II2189286
2189286
10179
378
9500
Beschreibung: Katona jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, farost, fa keretben, 58x90 cm
: kozár_edit