Jelzés nélkül: Reggeli csendélet kávéval. Olaj, farost. 46x62 cm Keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Reggeli-csendelet-kaveval-Olaj-farost-46x62-cm-Keretben~II2215691
2215691
10589
378
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Reggeli csendélet kávéval. Olaj, farost. 46x62 cm Keretben
: scanner