Jelzés nélkül: Pezsgős, kártyás csendélet. Olaj, farost, 12x17 cm Kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Pezsgos-kartyas-csendelet-Olaj-farost-12x17-cm-Keretben~II2231745
2231745
10609
378
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Pezsgős, kártyás csendélet. Olaj, farost, 12x17 cm Keretben
: scanner