Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet (Vác vagy környéke). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán egy táj vázlatával és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével, üvegezett keretben, 60x70 cm