Elekfy jelzéssel: Pihenő nő. Akvarell, papír. Jelzett. 50x34 cm Beszak... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Elekfy-jelzessel-Piheno-no-Akvarell-papir-Jelzett-50x34-cm-Beszakadasokkal~II2234900
2234900
10088
378
Beschreibung: Elekfy jelzéssel: Pihenő nő. Akvarell, papír. Jelzett. 50x34 cm Beszakadásokkal
: tánczos_gábor