Egyeki Aladár (?-): Zöldellő táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Egyeki-Aladar-Zoldello-taj-Olaj-farost-jelzett-fa-keretben-33-5C39745-5-cm~II2198169
2198169
10086
378
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Egyeki Aladár (?-): Zöldellő táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33,5×45,5 cm
: kozár_edit