Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi táj, színes rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csurgoi-Mate-Lajos-1931-2001-Badacsonyi-taj-szines-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-ke~II2139643
2139643
10069
378
5500
Beschreibung: Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi táj, színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 27×40,5 cm
: kozár_edit