Boldizsár István (1897-1984): Faluszéle. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Faluszele-Rezkarc-papir-jelzett-19-5x29-cm~II2229141
2229141
10046
378
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Boldizsár István (1897-1984): Faluszéle. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x29 cm
: kozár_edit