Balla Béla jelzéssel: Erdő. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 50,5x56... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balla-Bela-jelzessel-Erdo-Olaj-farost-Kopott-fa-keretben-50-5x56-cm~II2231097
2231097
10018
378
Beschreibung: Balla Béla jelzéssel: Erdő. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 50,5x56 cm
: kozár_edit