10003. 378. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF
15
0 HUF
Almásy Aladár (1946-): Végrendeletosztogató. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/30), ajándékozási sorokkal, 34×38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert