Almásy Aladár (1946-): Ahogyan közéjük léptem. Színes rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Almasy-Aladar-1946-Ahogyan-kozejuk-leptem-Szines-rezkarc-papir-jelzett-Lap-jobb-fel~II2229093
2229093
10005
378
Beschreibung: Almásy Aladár (1946-): Ahogyan közéjük léptem. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 21,5x25 cm
: kh
Katalognummer: