Bajor Ágost (1892-1958): Ex Libris Frankl József. Rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Bajor-Agost-1892-1958-Ex-Libris-Frankl-Jozsef-Rezkarc-papir-jelzett-es-datalt-Bajor-Ag~II2225399
2225399
10626
378
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Bajor Ágost (1892-1958): Ex Libris Frankl József. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Bajor Ágost 935), 11x9 cm
: ra