cca 1925-1928 A fiatal Habsburg Ottó díszmagyarban és fegyverrel, fotó. Régi, sérült üvegezett fa keretben 13x8 cm./
cca 1925-1928 The young Otto von Habsburg, photo. In damaged frame, 13x8 cm.