15612.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Weininger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., é. n., Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.