Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szocialista mozgalmak krónikája. 1750-1928. Bp.,(1928), Népszava. Színes képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.