17163.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. [Bp., 1909, Grill Károly,] 672 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlap és az első pár lap hiányzik.