17129.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Heller Farkas: Közgazdaságtan. I-II. köt. I. köt.: Elméleti közgazdaságtan. II. kötet. Közgazdasági politika. Bp., [1925]-1932, Németh József, III+XVI+352; IX+600+2 p. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé sérült, laza kötéssel, részben kijáró lapokkal, az elsÅ‘ kötetben hiányzó cÃmlappal, kissé foltos lapokkal.