A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.