https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 55

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
P. Dám Ince (szerk.): A szenvedő Jézus útján. Keresztúti ájtatosság s néhány ima és ének a szenvedő Jézus tiszteletére Vác, 1945, Magyar Barát kiadása. Magyar Katolikus Néprajz kiadványa. 64p. Kiadói papírkötés.
17289.

P. Dám Ince (szerk.): A szenvedő Jézus útján. Keresztúti ájtatosság s néhány ima és ének a szenvedő Jézus tiszteletére Vác, 1945, Magyar Barát kiadása. Magyar Katolikus Néprajz kiadványa. 64p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Árpádházi Szent Margit szenttéavatási bullája (Maxima inter munera). Fordította: P. Bőle Kornél O. P. Bp., 1944, Credo. Kiadói papírborításban.
17290.

Árpádházi Szent Margit szenttéavatási bullája (Maxima inter munera). Fordította: P. Bőle Kornél O. P. Bp., 1944, Credo. Kiadói papírborításban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
4
Körmendy Kinga: Studentes Extra Regnum 1183-1543. Esztergomi kanonokok egyetemjárása és könyvhasználata 1183-1543. Bp., 2007, Szent István Társulat. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17291.

Körmendy Kinga: Studentes Extra Regnum 1183-1543. Esztergomi kanonokok egyetemjárása és könyvhasználata 1183-1543. Bp., 2007, Szent István Társulat. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Olivier Clément, Alexander Schmemann: A nagyböjt és a húsvéti titok. Aszkézis és liturgia az ortodox egyházban. Bp., 2007, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17292.

Olivier Clément, Alexander Schmemann: A nagyböjt és a húsvéti titok. Aszkézis és liturgia az ortodox egyházban. Bp., 2007, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:   Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.;   Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.;   Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és haláláról. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel.;  Az örök élet útja vagy egy könyv azok számára a kik az üdvösséget elnyerni óhajtják. Bp., 1882., Hornyánszky Viktor. Sérült, hiányos borítóval. Hiányos.
17293.

Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.; Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.; Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és haláláról. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel.; Az örök élet útja vagy egy könyv azok számára a kik az üdvösséget elnyerni óhajtják. Bp., 1882., Hornyánszky Viktor. Sérült, hiányos borítóval. Hiányos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Sík Sándor: Fekete Kenyér II. köt. DOM Katolikus Könyvek. Bp., 1931., DOM. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17294.

Sík Sándor: Fekete Kenyér II. köt. DOM Katolikus Könyvek. Bp., 1931., DOM. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Boda László: Isten országa közöttünk, hitben, reményben, szeretetben. Bp., 1993, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált és dátumozott! 175p. Kiadói papírkötés.
17295.

Boda László: Isten országa közöttünk, hitben, reményben, szeretetben. Bp., 1993, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált és dátumozott! 175p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Boda László: Fiatalok keresztútja. Bp., 1995, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált! 35p. Kiadói papírkötés.
17296.

Boda László: Fiatalok keresztútja. Bp., 1995, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált! 35p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Bernolák Éva: Hittansztori? Visszaemlékezés hitoktatásunk harminc esztendejére. Bp., 1994, Egyházfórum Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17297.

Bernolák Éva: Hittansztori? Visszaemlékezés hitoktatásunk harminc esztendejére. Bp., 1994, Egyházfórum Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Az Esztergomi 1941. évi főegyházmegyei zsinat határozatai. 214p. Egészvászon kötésben
17298.

Az Esztergomi 1941. évi főegyházmegyei zsinat határozatai. 214p. Egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
17299.

Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
17300.

[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse