Bücher: Religion

Zahl der Lose: 55

Joseph Klausner: Jézus élete, tanítása és korának viszonyai a zsidó, görög és római források alapján. Bp., 1993, Logos. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17277.

Rufpreis:
2 400 HUF
Várady József: Tiszáninnen református templomai. 5-ös számú pótfüzet. A lelkészek neve és sírjaik. Debrecen, 2006, Várady József. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. + Várady József: Tiszáninnen református templomai. 6-os számú pótfüzet. Egyházkerületi arcképcsarnok. Debrecen, 2007, Várady József. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17278.

Rufpreis:
1 000 HUF
Das neue Testament nach Dr. Martin Luthers Übersetzung mit Einleitungen und erklärenden Anmerkungen. Erster Band. Die Heilige Schrift. Fünfter Band. Hrsg.: Otto von Gerlach. Berlin, 1843, Wilhelm Thome, 4+6+XXXVI+2+622+2 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé dohos.
17279.

Rufpreis:
2 400 HUF
Index librorum prohibitorum. Leonis XIII. summi Pantificus Roma, 1924. Vatikán. A tiltott könyvek jegyzéke) azon könyvek listája, amelyeknek olvasását és birtoklását a római katolikus egyház tiltotta. Félvászon kötésben
17280.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szalay, R. P. Jérome: Le Cardinal Mindszenty. Paris, 1951, Mission Catholique Hongroise. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
17281.

Rufpreis:
1 600 HUF
Hans Küng: Credo - Hiszek. Az Apostoli Hitvallás magyarázata kortársaknak. H.n., 1997, Fordító kiadása. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Ritka!
17282.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17283.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bunyan János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford.: Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 10 db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.
17284.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bánk József: Igére vár a nép III. Gondolatok és buzdítások vasárnapokra és ünnepekre/III. kötet: C év. A szerző, Dr. Bánk József (1911- 2002) egri érsek, majd váci érsek-püspök által dedikált és dátumozott! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17285.

Bánk József: Igére vár a nép III. Gondolatok és buzdítások vasárnapokra és ünnepekre/III. kötet: "C" év. A szerző, Dr. Bánk József (1911- 2002) egri érsek, majd váci érsek-püspök által dedikált és dátumozott! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
1 400 HUF
Zsédely Gyula: Sándor István SDB vértanú életrajzi regénye. Bp.,2002,Don Bosco. Kiadói papírkötés.
17286.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szeghalmi Elemér: A magyar valóság kálváriája. Szerző által dedikálva. Bp., 2003, Szent István Társulat. kiadói papírkötésben.
17287.

Rufpreis:
1 200 HUF
Az elsőszombat megszentelése a Világ Királynéja Szeplőtelen Szivének engesztelése. Vác, 1944, Szalézi Művek. 32p. Kiadói papírkötés, az első lap szakadással.
17288.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF